یونیت هیتر سقفی | دستگاه یونیت هیتر

یونیت هیتر دستگاهی  که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن های سرپوشیده _ سالن  های کارخانه جات و غیره استفاده می شود با توجه به محل نصب به سه گروه یونیت هیتر زمینی، یونیت هیتر دیواری و یونیت هیتر سقفی (آویزی) دسته بندی می شوند.

این سه  گروه خود از  نظر جهت هوای سرد و گرم به انواع مختلف یونیت هیتر افقی (توضیع هوا به  افقی) یونیت هیتر عمودی (توضیع هوا به صورت عمودی) و جهت تنظیم شده تقسیم بندی می شوند.یونیت هیتر سقفی عمولا به دو شکل نصب می شوند.

یونیت هیتر سقفی | دستگاه یونیت هیتر

یونیت هیتر:

یونیت هیتر (Unit heater) دستگاهی است که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ استفاده می‌شود. امروزه فروشندگان زیادی در زمینه فروش انواع یونیت هیتر آب گرم فعالیت می کنند که محصولات خود را به دو صورت اینترنتی و حضوری به فروش میرسانند.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت این شرکت ها و نمایندگی ها به آدرس آنها در شهر خود دسترسی یابید.

اما اگر شما دوست ندارید که انواع یونیت هیتر را از فروشگاه های حضوری خریداری کنید و دوست دارید که محصولات خود را در خانه خریداری کنید ، بهترین و مناسب ترین گزینه خرید از فروشگاه هایی است که به صورت اینترنتی و آنلاین فعالیت میکنند . شما میتوانید انواع یونیت هیتر را از این فروشگاه ها تهیه کنید .

انواع یونیت هیتر:

 1. صنعتی سقفی و دیواری
 2. صنعتی ایستاده
 3. گرم خانه ای

این دستگاه در هر سه مدل با کوئل آبگرم، بخار و الکتریکی در سایز های مختلف (بنا به سفارش مشتری) طراحی و تولید می گردد.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

 • کویل با لوله پره دار که در داخل آن آبگرم،بخار آب یا روغن داغ به عنوان حامل انرژی حرارتی درجریانست.
 • پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد.این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
 • پره‌ جهت دهنده هوا که بوسیله آن هوای خروجی یونیت هیتر به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت می شود.
 • کابینت (محفظه) که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌ جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.

مزایا و ویژگی های:

مزایا و ویژگی های:

 • داشتن قدرت حرارتی بالا
 • جاگیری کم
 • توزیع بهتر هوای گرم و مصرف بهینه انرژی
 • سرعت زیاد در گرم کردن فضا
 • قابلیت نصب و پرتاب هوا بصورت افقی و عمودی

تولید کننده انواع دستگاه های یونیت هیتر

تولید کننده انواع دستگاه های یونیت هیتربرای تولید یونیت هیتر طراحی یونیت به شکل صحیح و متناسب با نیاز هر پروژه ای _ ابتدا محل پروژه توسط مهندسان متخصص ما مورد بازدید قرار گرفته و تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله نوع کاربری _ دما _ میزان گردش هوای مورد نیاز _ مساحت و حجم محل مورد نظر _ اتلافات حرارتی _ نوع عایق بندی دیوارها_تجهیزات گرمایشی و … جمع آوری سپس ظرفیت مورد نظر محاسبه می شود تا طراحی یونیت هیتر به مناسب ترین شکل برای آن انجام و ساخته شود.

مدل های مختلف دستگاه یونیت هیتر

مدل های مختلف دستگاه یونیت هیتریونیت هیتر ها به چهار دسته تقویم می شوند: زمینی، دیواری، سقفی و یونیت هیتر بخار . همچنین یونیت هیتر ها از چند بخش اصلی تشکیل شده اند : کاویل ; پس از اتصال یونیت هیترها به موتورخانه مرکزی  سیال داغ وارد کویل می شوند.هوا در مجاورت کویل های فیل دار گرم شده و آماده وارد شدن به محیط می باشد.

کویل هامعمولا از جنس مس  مانیسمان می باشند. پروانه ; با شروع کار فن هوای گرم شده کویل ها به محیط وارد می شود.فن ها معمولا از نوع ملخی یا سانتریفیوژ می باشند.پره ; وظیفه ی پره ها جهت دار کردن هوای خروجی از یونیت هیتر به محیط است. کابینت; همان محفظه ای است که تمای ی یونیت هیتر روی آن سوار می باشد.

روش کار دستگاه یونیت هیتر سقفی

روش کار دستگاه یونیت هیتر سقفییونیت هیتر سقفی معمولا به دو شکل نصب می شود .اگر جهت جریان خروجی از آن به صورت عمودی ( از سقف به سمت زمین باشد ) به آن یونیت هیتر عمودی و اگر جهت جریان هوای خروجی از آن به صورت افقی باشد به آن یونیت هیتر افقی گفته می شود.

یونیت هیتر سقفی عمودی برای گرمایش و سرمایش ساختمان های با ارتفاع سقف بلند و یونیت هیتر دیواری و سقفی افقی برای ساختمان های با ارتفاع کم و مساحت زیاد مناسب است .

پایین ترین قیمت فروش یونیت هیتر

پایین ترین قیمت فروش یونیت هیترفروش یونیت هیتر ها و پکیج زمینی دوگانه سوز در بازار و قیمت کلیه ی این محصولات ارائه شده در بازار بروز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در  قیمت ها لحاظ گردیده است.

امروزه فروشگاه های زیادی هستند که انواع یونیت هیتر برقی  و انواع پکیج را با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیتی که ممکن است به فروش می رسانند.

این فروشگاه ها تمامی محصولات خود را در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتری ها میرسانند.

این فروشگاه ها عبارت اند از فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی و آنلاین فعالیت می کنند، فروشگاه های زنجره ای و بزرگ و فروشگاه هایی که نمایندگی معتبر شرکت ها می باشند.

تمامی این فروشگاه ها در سریع ترین زمان ممکن محصولاتی که توسط شما خریداری شده اند را به دست شما میرسانند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.