گسترده ای از فواید موز در گفته لورا با حقایق بسیاری تغییر می کند

آیا موز برای شما مفید است؟ آره! طیف گسترده ای از مزایای سلامتی با میوه زرد منحنی همراه است. به گفته لورا فلورس، متخصص تغذیه در سن دیگو، موز سرشار از پتاسیم و پکتین است که نوعی فیبر است.

آنها موز خشک همچنین می توانند راه خوبی برای دریافت منیزیم و ویتامین های C و B6 باشند.

فلورس به لایو گفت: موز برای کاهش تورم، محافظت در برابر ابتلا به دیابت نوع 2، کمک به کاهش وزن، تقویت سیستم عصبی و کمک به تولید گلبول‌های سفید خون شناخته شده است، همه اینها به دلیل سطح بالای ویتامین B6 موجود در موز است.

فلورس افزود: موز خشک شده سرشار از آنتی اکسیدان است که می تواند از رادیکال های آزاد که ما هر روز با آنها در تماس هستیم، از نور خورشید گرفته تا لوسیونی که روی پوست خود می گذارید، محافظت کند.”

مطالب مرتبط: هندوانه: فواید، خطرات و حقایق تغذیه برای سلامتی

برای قلب شما نیز مفید است. آنها مملو از پتاسیم، یک ماده معدنی و الکترولیت هستند که بار الکتریکی کوچکی را حمل می کند.

به این ترتیب موز خشک خانگی  پتاسیم یک سیگنال الکتریکی به سلول‌های عصبی می‌فرستد که سپس برای حفظ ضربان قلب و انقباض عضلات شلیک می‌کنند.

طبق گفته موز جنگلی  همچنین به حفظ تعادل آب در سلول های شما کمک می کند.

مدرسه بهداشت عمومی چان (در برگه جدید باز می شود). طبق گفته FDA (در برگه جدید باز می شود) میزان پتاسیم بالا و سدیم کم موز نیز ممکن است به حفظ سلامت سیستم قلبی عروقی و جلوگیری از فشار خون بالا کمک کند.

به گفته دانشگاه هاروارد، “مصرف زیاد نمک فشار خون را افزایش می دهد که می تواند منجر به بیماری قلبی شود، در حالی که مصرف زیاد پتاسیم می تواند به آرامش رگ های خونی و دفع سدیم (در برگه جدید باز می شود) کمک کند و در عین حال فشار خون را کاهش دهد.” دانشکده بهداشت عمومی چان.

  • منابع:
    1. Bananas: Facts, benefits and nutrition
  • تبلیغات: 
  1. نقش اصلی سوهان عسلی در جشنها و سنتهای مختلف
  2. ۱۰ اصل مهمی که افراد شاد در زندگی فراموش نمی کنند
  3. چگونه راز موفقیت ثروتمندان را بفهمیم
  4. جایگاه انواع کلم در صیفی جات و منشا آن در بیماریها!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.