گرم کردن عسل 40 گیاه موجب ایجاد سم درآن می شود

برای جلوگیری از آلوده شدن عسل 40 گیاه بعد از چند دقیقه ظرف عسل را بردارید. اگر هنوز جامد یا متبلور است، این کار را تکرار کنید.
عسل خام را در مایکروویو قرار ندهید و آن را مستقیماً در آب جوش یا روی اجاق داغ قرار ندهید، زیرا ممکن است برخی از مواد مغذی آن را از بین ببرد.

عسل خام ممکن است حاوی مواد مغذی باشد که عسل معمولی فاقد آن است. این بدان معناست که عسل خام به طور بالقوه می تواند مزایای سلامتی بیشتر یا قوی تری داشته باشد. با این حال، تحقیقات این موضوع را تایید نکرده است.

عسل خام ممکن است حاوی عناصر اضافی مانند گرده زنبور و بره موم باشد که می تواند خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی بیشتری ارائه دهد.

عسل
fresh honey with lemon and orange fruits

تحقیقات در مورد کاربردهای دارویی عسل خام امیدوارکننده است. مطالعات روی خواص درمانی و تغذیه آن نشان می دهد که عسل خام ممکن است شیرین کننده سالم تری نسبت به شکر باشد.

درماتولوژی آنفولانزا / سرماخوردگی / SARSتغذیه / رژیم غذایی طب مکمل / طب جایگزین رژیم مدیترانه ای بهترین رژیم غذایی را در 6 سال متوالی رتبه بندی کرد: آیا برای شما مناسب است؟
چگونه هیدراته ماندن به درستی ممکن است به شما کمک کند سالم تر و طولانی تر زندگی کنید واکسن آزمایشی سرطان هم سرطان مغز را در موش درمان می کند و هم از آن پیشگیری می کند
Lecanemab: چرا داروی جدید آلزایمر مورد تحسین و نگرانی قرار گرفته است یک داروی استفاده مجدد ممکن است برای افراد مبتلا به استئوآرتریت دست تسکین دهد.

هنگام استفاده از عسل روی پوست، فرد می تواند آن را با مواد دیگر مخلوط کرده و کرم یا پماد ایجاد کند. یا می‌توانند عسل را مستقیماً در ناحیه‌ای از پوست که می‌خواهند درمان کنند، بمالند.

پس از تمیز کردن پوست با آب و صابون، فرد می تواند عسل را به صورت یا سایر نواحی پوست بمالد. پس از چند دقیقه ماندن عسل روی پوست، می توانند آن را آبکشی کنند.

برخی افراد استدلال می کنند که عسل خام برای پوست بهترین است، که چند مطالعه کوچک از آن حمایت می کند. عسل خام حاوی گرده و بره موم زنبور عسل است. بر اساس یک منبع معتبر در سال 2015، گرده زنبور عسل دارای چندین ویژگی مفید است. به عنوان مثال، می تواند اثرات تسکین دهنده، ضد التهابی و ضد باکتریایی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.