کمبود مایع ظرفشویی جام موجب استعفای آشپز کاخ سفید شد

بدانید که مایع ظرفشویی جام مخلوط شده با آب در سمت چپ سینک شستن ظروف دستی معمولاً در غیاب ماشین ظرفشویی، زمانی که اقلام بزرگ “سخت تمیز کردن” وجود دارند، یا از طریق ترجیح انجام می شود.

برخی از مایعات ظرفشویی می توانند به نقره خانگی، ظروف شیشه ای خوب، هر چیزی که دارای ورقه طلا، پلاستیک یکبار مصرف و هر چیز ساخته شده از برنج، برنز، چدن، اسپند، قلع یا چوب باشد، آسیب برساند، به ویژه هنگامی که با آب داغ و ماشین ظرفشویی ترکیب شود.

هنگام استفاده از مایع ظرفشویی بر روی این گونه اشیاء، شستن آنها با دست در نظر گرفته شده است.

مایع

شوینده های ظرفشویی دستی از سورفکتانت ها برای ایفای نقش اصلی در تمیز کردن استفاده می کنند. کاهش کشش سطحی آب ظرفشویی و افزایش حلالیت مخلوط‌های سورفکتانت مدرن باعث می‌شود که آب به سرعت از ظروف در قفسه ظرف خارج شود.

با این حال، اکثر مردم همچنین ظروف را با آب خالص می‌شویند تا مطمئن شوند که باقی‌مانده صابون که می‌تواند طعم غذا را تحت تأثیر قرار دهد، از بین برود.

مایع ظرفشویی می تواند باعث تحریک پوست و ایجاد اگزمای دست شود. از جمله به افرادی که “پوست حساس” دارند توصیه می شود که شخص دیگری را برای انجام شستشو ترغیب کنندظرفشویی اتوماتیک
شستشوی خودکار شامل استفاده از ماشین ظرفشویی یا دستگاه های دیگر است. به طور کلی از طریق راحتی، بهداشت، یا ترجیح شخصی انتخاب می شود.

تمیز کردن کمتر به سورفکتانت های مواد شوینده وابسته است، اما بیشتر به آب داغ ماشین و همچنین سازنده ها، سفید کننده ها و آنزیم های مواد شوینده وابسته است.

سورفکتانت های شوینده ظرفشویی اتوماتیک معمولاً کف کمتری برای جلوگیری از ایجاد اختلال در دستگاه دارند.[4]استفاده از آن را به عنوان قاتل مورچه، قاتل علف های هرز، برای کمک به پخش کودهای موجود در آب و شستن موی انسان ذکر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.