کفش چرم نبوک پسر ملکه چین در موزه لوور نگهداری می شود

انتخاب ما کفش چرم نبوک از کلارکز، فلورشیم و اکو خواهد بود – آنها تعادل عالی بین ساخت و ساز مناسب، اگر نگوییم عالی، همراه با راحتی سواری و ویژگی های اضافی مانند ضد آب ارائه می دهند.

اگر عناصر مقاوم در برابر آب و هوا نبود، می‌توانیم کراوات کلاهک فلورشیم میدتاون یا کلارکز بدون خیاط را انتخاب کنیم. این کفش چرم نسبتاً مقرون به صرفه، راحتی عالی را ارائه می‌کنند و از مواد و تکنیک‌های ساخت و ساز خوبی استفاده می‌کنند.

برای استفاده در تمام شرایط آب و هوایی، Ecco ST 1 Hybrid Gore-Tex را توصیه می کنیم. همه چیز را دارد  سواری راحت، رویه‌ای شیک، ضد آب و یک زیرپایی قابل جابجایی که با چرم پوشانده شده است.

کفش

به همان اندازه که ما استایل کول هان و جانستون و مورفی را دوست داریم، کیفیت ساخت و مواد آن‌ها نسبت به قیمت آن‌ها عالی نیست. برخی از محصولات گران‌تر آن‌ها هنوز خوب هستند، بنابراین مهم است که بدانید کدام‌ها را بخرید.

کفش چرم به ترتیب توصیه مرتب شده اند و پیوندهای بررسی های عمیق ما نیز گنجانده شده است.

این دربی کلاه پا مدل دیگری است که بر اساس همان تناسب و زیره میانی انگشت پای ساده فلورشیم میدتاون است. این یک طراحی کلاسیک است که با اکثر تنظیمات رسمی ترکیب می شود.

مانند کراوات Clarks Un Tailor (کفش بعدی در این لیست)، این کفش چرم از اکثر بهترین روش هایی پیروی می کند که یک کفش مجلسی را راحت می کند.

ویژگی های قابل توجه زیره غیرلغزنده TPR (لاستیک ترموپلاستیک) است که کشش و راحتی را ارائه می دهد، و همچنین یک زیرپایی Ortholite با روکش چرمی که لایه ای از راحتی را اضافه می کند.

فضای داخلی به لطف روکش نرم «Suedetec» و چرم منعطف که از کارخانه‌های دباغی سازگار با محیط زیست تهیه می‌شود، راحت‌ترین در این فهرست است. تناسب و پرداخت رویه چرمی نسبت به قیمت عالی است.

میدتاون کلاه پا، همراه با کراوات UnTailor Clarks، یکی از شیک ترین کفش چرم این راهنما است.

برخلاف کفش‌های کتانی مدرن، کفی تیره و پاشنه‌دار استایل بسیار سنتی دارد. این به همان اندازه به یک کفش چرم مجلسی نزدیک است. بررسی عمیق ما از Midtown اینجا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.