تهویه آران انرژی
سه شنبه , شهریور ۳۰ ۱۴۰۰
خانه - چیلر - تولید و عرضه چیلر ۱۰ تن
چیلر 10 تن

تولید و عرضه چیلر ۱۰ تن

بزرگ ترین عرضه کننده چیلر ۱۰ تن آب خنک و هوا خنک با ظرفیت اسمی و واقعی ۱۰ تن در بازار کشور، محصولات خود را با قیمت های مناسبی عرضه می کند. این چیلر ها در این سایت اختصاصی با گارانتی بی قید و شرط و خدمات پس از فروش طولانی عرضه می گردند.

چیلر 10 تن

برندهای سازنده چیلر

برند های بسیاری در دنیا هستند که در زمینه تولید چیلر ها فعالیت دارند. که چیلر ۱۰ تن، جزو محصولات تولیدی هر کدام از این برند ها می باشد. اما هر کدام با طراحی های مختلفی که برای چیلر ها دارند، آن ها را با کیفیت های متمایزی تولید می کنند. محصولات بزرگترین عرضه کننده های چیلر ۱۰ تن در دنیا، در ایران نیز عرضه می شود.اما عمدتاً قیمت انواع چیلر های وارداتی نسبت به تولید داخل، بالاست.

چیلر 10 تن

انواع چیلر

  1. چیلر جذبی
  2. چیلر تراکمی

چیلر ۱۰ تن

با توجه به ظرفیت تبرید هر کدام از چیلر ها، در مصارف خاصی به کار می روند. ظرفیت ۱۰ تن بیشتر برای آپارتمان ها به کار می رود.البته هر مصرف کننده ای می تواند، این سیستم را به صورت مستقل در ساختمان خود نصب کند و یا به صورت یک سیستم مرکزی برای چند آپارتمان از آن استفاده کرد.هر کدام از برند ها چیلری با قدرت فعالیت متفاوت تولید می کند. بنابراین شما ابتدا باید ببینید چه نوع چیلری با چه مشخصه فنی در اختیار دارید، سپس مکان نصب آن را مشخص کنید.

چیلر 10 تن

ظرفیت های مختلف چیلر

هر چیلر یک ظرفیت اسمی دارد و یک ظرفیت واقعی، که مهمترین این ظرفیت ها، که ظرفیت اصلی سیستم مورد نظر را نشان می دهد، ظرفیت واقعی آن است.البته برای محاسبه دقیق ظرفیت های چیلر، از فرمول های مختلفی استفاده می کنند، که به صورت ساده در این بخش به آن اشاره ای خواهیم داشت.برای پی بردن به ظرفیت چیلر، باید دمای آب ورودی به چیلر، دمای آب مورد نیاز و خروجی از چیلر، شدت جریان آب را در دست داشته باشیم تا بتوان به طور دقیق ظرفیت را محاسبه کرد.

قیمت چیلر ۱۰ تن

قیمت چیلر ۱۰ تن به عوامل متعددی بستگی دارد. اگر خریدار چیلر و یا مینی چیلرهای  ۱۰ تنی هستید، بهترین مرکز برای خرید، شرکت تولید کننده و یا عرضه کننده آن با تضمین کیفیت و گارانتی آن است.

پارامترهای مشخص کننده قیمت چیلر

  • برند دستگاه
  • نوع هوایی یا آبی بودن چیلر
  • ظرفیت تبریدی
  • نوع کمپرسور
  • مدل دستگاه

چیلر 10 تن

شرکت عرضه کننده چیلر ۱۰ تن در بازار

این مجموعه در زمینه عرضه انواع سیستم های تهویه مطبوع در سطح کشور فعالیت دارد و با توجه به نیاز خریداران، این محصول را در برند های داخلی و خارجی عرضه می کند. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت انواع چیلر و همچنین خرید دستگاه چیلر می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت چیلر صنعتی در شمال کشور

قیمت چیلر صنعتی چقدر است؟ برای جویا شدن از آخرین قیمت ها باید به کجا مراجعه کنیم؟ و سوالاتی از این قبیل برای بیشتر مشتریان پیش می آید، اگر به دنبال چیلر صنعتی ا