چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی پیشرفته تراکمی

چیلرها زیر مجموعه 3 نوع چیلر اصلی چیلرهای رفت و برگشتی، اسکرو دوار و چیلرهای جذبی هستند. هر کدام طراحی و نکات مثبت و منفی خود را دارند. انتخاب چیلر مناسب برای تاسیسات شما یک تصمیم مهم است. چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی یک سیستم تبرید است که برای کاهش دمای ماشین آلات، فضاهای صنعتی و سیالات فرآیندی با حذف گرما از سیستم و انتقال آن به جای دیگر استفاده می شود.

چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی پیشرفته تراکمی

چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی

چیلر هوا خنک ماشینی است که گرما را از مایع از طریق چرخه فشرده سازی بخار خارج می کند. چیلرهای خنک شونده با هوا مستقیماً توسط هوای محیط خنک می شوند که به طور مکانیکی مستقیماً از طریق سیم پیچ کندانسور دستگاه گردش می کند تا گرما را به اتمسفر خارج کند. دو نوع چیلر هوا خنک، چیلرهای هوا خنک کمپرسور اسکرول و چیلرهای هوا خنک کمپرسور اسکرو هستند.

کمپرسورهای اسکرول برای چیلرهای کوچکتر با هوا خنک و کمپرسورهای اسکرو برای چیلرهای بزرگتر با هوا خنک استفاده می شوند و دارای گزینه درایو با سرعت متغیر برای افزایش راندمان هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت چیلر اسکرول هوا خنک و چیلر آب خنک اینجا کلیک کنید . امکانات: 1. کمپرسور اسکرول برای مدل 12-180 کیلووات، کمپرسور پیچی نیمه هرمتیک برای مدل 130-2300 کیلووات. هر کمپرسور مجهز به یک بخاری میل لنگ و یک قطع کننده اضافه بار حرارتی است.

کمپرسور اسکرو دارای یک محافظ الکترونیکی داخلی با سنسور دما است که مستقیماً در سیم پیچ موتور و روی خط تخلیه قرار دارد. 2. فن های محوری از نوع روتور خارجی، مجهز به موتورهای درایو مستقیم سه فاز، 8 قطب کم صدا، سطح حفاظت IP54، مجهز به توری خروجی محافظ. اواپراتور ساخته شده با مبدل حرارتی پوسته و لوله با راندمان بالا، عایق کاری کارخانه با مواد سلول بسته انعطاف پذیر.

3. کندانسور ساخته شده با لوله های مسی بدون درز که به طور مکانیکی به پره های آلومینیومی آبدوست آبی منبسط شده است. 4. مدار مبرد کامل با دریچه های شارژ، خشک کن فیلتر، شیشه دید، جداکننده گاز و مایع، شیر انبساط ترموستاتیک، سوئیچ فشار بالا و پایین. واحد پمپ حرارتی نیز با شیر 4 طرفه، گیرنده مایع و شیر یک طرفه تکمیل شده است. 5. مدار هیدرولیک ساخته شده با لوله گالوانیزه، کامل با اتصال تخلیه آب برای مبدل حرارتی پوسته و لوله و اتصالات هیدرولیک نوع فلنج.

6. تابلو برق شامل: کنتاکتور کمپرسور، کنتاکتور موتور فن، کلید جداکننده کمپرسور، قطع کننده حفاظت فن، رله توالی فاز و ریزپردازنده با نمایش عملکرد. 7. عملیات خودکار به لطف سیستم ریزپردازنده قابل اعتماد به طور چشمگیری هزینه نگهداری را کاهش می دهد. در مورد چیلر اسکرول هوا خنک کننده قیمت بگیرید. سیستم ایمنی چیلر اسکرول هوا خنک 1 محافظ معکوس کمپرسور 2 محافظ یخ زدگی 3 سوپاپ اطمینان مبرد 4 زنگ 5 گیج فشار بالا و گیج فشار پایین 6 محافظ شکست فاز برق 7 محافظ سیم پیچ بیش از حد حرارت 8 سوئیچ خودکار دما

چیلر اسکرال هوا خنک پیشرفته

چیلر اسکرال هوا خنک پیشرفته با انواع چیلر اسکرول از 10 تا 180 تن. نصب ساده، راندمان برتر و کنترل های قدرتمند، این چیلرها هم برای پروژه های جایگزین و هم برای پروژه های ساخت و ساز جدید ایده آل هستند. چیلر تراکمی هوا خنک، دارای محدوده ظرفیت خنک کننده از 10 تا 180 TR [35 تا 633 کیلووات] نسخه با استفاده از مبرد HFC-410A با محیط زیست سازگار هستند. کل خط تولید دارای بهره وری انرژی، سهولت نصب، انعطاف پذیری کنترل، قابلیت اطمینان بالا، ردپای فشرده و کنترل های پیشرفته است.

کمپرسورهای اسکرول کوپلند برای کاربردهای تجاری/صنعتی طراحی شده‌اند و کیفیت و کارایی بالایی مانند کمپرسورهای پیستونی یا پیچی دارند. آنها به طور خاص برای استفاده در چیلرهای بسته بندی شده و محصولات واحد متراکم ساخته شده اند. کل خط تولید دارای بهره وری انرژی، سهولت نصب، انعطاف پذیری کنترل، قابلیت اطمینان بالا، ردپای فشرده و کنترل های پیشرفته است.

کولرهای آب خنک کارآمدتر هستند، به ویژه برای بارهای خنک کننده بزرگ، آنها از تبخیر آب برای دفع گرما استفاده می کنند که انرژی کمتری نسبت به دمیدن هوا در سطح داغ مانند چیلرهای خنک کننده با هوا دارد. آب همچنین از ظرفیت گرمایی بالاتری نسبت به هوا برخوردار است، بنابراین ذاتاً گرما را راحت تر از بین می برد چیلرهای آب خنک می توانند بارهای بزرگتری را نسبت به فضای کف خود در مقایسه با هوای خنک تحمل کنند.

چیلرهای آب خنک معمولاً عمر طولانی تری دارند زیرا در داخل ساختمان قرار دارند بنابراین بسیار کندتر خراب می شوند منفی اینها از برج های خنک کننده استفاده می کنند و برای این کار شما نیاز به دسترسی به منبع آب تمیز دائمی دارید. اگر قرار است چیلر در منطقه ای با محدودیت آب نصب شود، این نوع را نمی خواهید. چیلرهای آب خنک در داخل ساختمان قرار دارند و ماشین‌های بسیار بزرگی هستند،

بنابراین بسته به تکنولوژی کمپرسور مورد استفاده می‌توانند صدا و لرزش زیادی در داخل ساختمان ایجاد کنند و به همین دلیل معمولاً در زیرزمین قرار می‌گیرند. چیلرهای آب خنک برای نصب و نگهداری هزینه بیشتری دارند چیلرهای آب خنک فضای داخل ساختمان را اشغال می کنند، آنها به اتاق های کارخانه مکانیکی، رایزر بیشتر، پمپ های بیشتر، برج های خنک کننده و تصفیه آب نیاز دارند، بنابراین این فضا نمی تواند برای اهداف تجاری استفاده شود. چیلرهای هوا خنک. طرفداران چیلرهای هوا خنک به دلیل داشتن تجهیزات کمتر هزینه نصب کمتری دارند.

چیلرهای هوا خنک به فضای کمتری نیاز دارند، می توانند روی پشت بام بنشینند و نیازی به اتاق مکانیکی ندارند. این به معنای فضای بیشتر در داخل ساختمان برای اهداف تجاری است. چیلرهای هوا خنک در مقایسه با چیلرهای آب خنک به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند، دوباره چون تجهیزات کمتری دارند سیستم های چیلر هوا خنک طراحی بسیار ساده تری دارند و به مجموعه دیگری از پمپ ها برای کندانسور نیاز ندارند منفی چیلرهای هوا خنک خارج از ساختمان قرار دارند،

فن‌ها و کمپرسورهای آن‌ها صدایی ایجاد می‌کنند که نواحی اطراف ممکن است قادر به شنیدن آن باشند، اگرچه می‌توان اقداماتی را برای کاهش آن انجام داد. چیلرهای هوا خنک معمولاً به اندازه چیلرهای آب خنک عمر طولانی ندارند زیرا در معرض آفتاب، باران، یخبندان، برف و باد قرار می گیرند که مواد را خراب می کند. چیلرهای هوا خنک می توانند از آسیب، گرفتگی و مشکلات گردش مجدد رنج ببرند.

متأسفانه بسیاری از صاحبان ساختمان‌ها ارزان‌ترین گزینه را می‌خواهند، اما این ایده بدی است، زیرا می‌توانستند چیلر کارآمدتری بخرند که کارکرد آن ارزان‌تر باشد، به‌خصوص که چیلرها می‌توانند حدود ۱۵ تا ۲۵ سال کار کنند. بنابراین چندین بار هزینه خود را پرداخت کرده و منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در محیط زیست می شود.

فن آوری های مختلف کمپرسور در حال حاضر موجود – انواع چیلر و راهنمای کاربرد چیلرهای گریز از مرکز کمپرسور چیلر گریز از مرکز کمپرسور چیلر گریز از مرکز چیلرهای آب خنک در بارهای خنک کننده متوسط ​​تا زیاد استفاده می شود معمولاً در 150 تا 6000 TR، 530 تا 21000 کیلووات موجود است. COP آب خنک بین 5.8 تا 7.1 معمولاً فقط از یک کمپرسور و گاهی از دو کمپرسور برای ظرفیت فوق العاده زیاد استفاده کنید.

در بارگذاری کامل بهترین عملکرد را دارد، VFD می تواند برای بهبود بار بخشی نصب شود از یک یا دو پروانه چرخان برای فشرده کردن مبرد و فشار دادن آن به اطراف چیلر استفاده کنید کنترل ظرفیت از طریق کنترل سرعت و راهنماهای پره چیلرهای توربوکور کمپرسور چیلر توربوکر کمپرسور چیلر توربوکر چیلرهای هوا یا آب خنک در تمامی بارهای خنک کننده از ساختمان های بزرگ تا کوچک استفاده می شود به طور معمول، در 60 – 1500 TR، 210 – 5200 کیلو وات موجود است.

COP از 4.6 تا 10 یک یا چند کمپرسور مورد استفاده، مرحله بندی و سرعت متفاوت است کنترل کننده سرعت متغیر، سافت استارتر، یاتاقان های مغناطیسی، تنها یک قطعه متحرک، بدون روغن از دو پروانه چرخان برای فشرده سازی مبرد استفاده کنید.

چیلر اسکرال هوا خنک تراکمی

چیلر اسکرول نوعی دستگاه گرمسیری خنک کننده با آب است که در کاربردهای صنعتی با فشرده سازی اسکرول بر روی گردش آب سرد برای آزادسازی گرما خنک می شود. چیلر اسکرول بسیار مطمئن، کارآمد و سخت کوش با تجربه باشکوه تقریباً بیست ساله است.به عرضه اسکرول چیلر جذبی با افتخار به سرتاسر بازار جهانی با اندازه ها/ محدوده های مختلف اختصاص دارد و در نهایت به دلیل تعهد خود به طرز کار و یکپارچگی در عملکرد از سال 1999 اعتبار مشهوری در نقشه جهانی کسب کرد.

اواپراتور کارآمد، کمپرسور اسکرول مارپیچی، مخزن ذخیره، بای پس گاز داغ، واحدهای توزیع، دستگاه های دفاعی، کنترل کننده دما، دریچه های انبساط، مبدل حرارتی صفحه لحیم کاری شده، کندانسور آب خنک، دریچه های برقی مکش، اجزایی هستند که برای ساخت چیلر اسکرول استفاده می شوند. چیلر اسکرول در عملکرد ثابت با مزایای مختلف در زمینه های مختلف به شرح زیر است.

چیلر اسکرول در عملکرد خود با نصب مدارهای تبرید جداگانه با هر کمپرسور بسیار قابل اعتماد است و جریان ثابت و پایدار را دستکاری می کند اگر آسیب یا نشتی در یک گردش وجود داشته باشد، کمپرسور دیگر به طور مستقل به کار خود ادامه می دهد. از گرفتگی یا انسداد دستگاه در گردش و انجماد مبرد جلوگیری می کند که با نصب فیلترهای خشک که کنترل رطوبت و ذرات گرد و غبار را تضمین می کند.

عملکرد بدون لرزش و بهینه‌سازی جریان بیش از حد توسط فن‌های روتور و موتورهای کندانسور متصل به کندانسور را تأیید می‌کند که صداها را جذب کرده و توان اضافی را از بین می‌برد و از آسیب‌های واحد جلوگیری می‌کند. چیلر اسکرول مجهز به مخزن خنک کننده ای است که دارای مقداری ظرفیت اضافی برای جبران بار گرمایشی در حین کار در مناطق گرمسیری است زیرا چیلر اسکرول به طور موثر با بار حرارتی سطح معمولی کار می کند.

نصب پنل کنترل در داخل چیلر اسکرول از تغییرات فشار بالا یا پایین، دما و منبع تغذیه دستگاه جلوگیری می‌کند که عملکرد ساده و ثابت با مصرف انرژی کمتر را تأیید می‌کند. چیلر اسکرول برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری به شرح زیر استفاده شده است: جت آب، آبکاری، قالب گیری دمشی، تولید پلاستیک، صنعت نوشیدنی، پوشش خلاء، صنعت داروسازی، پردازش الکتروشیمیایی و صنعت ساخت و ساز.

خرید و فروش چیلر اسکرال هوا خنک

خرید و فروش چیلر اسکرال هوا خنک چیلر اسکرول یک واحد خنک کننده با کیفیت عالی است که از کمپرسور اسکرول برای فشرده سازی مبرد استفاده می کند. این یک منبع خنک کننده عمدتاً برای کارخانه های صنعتی با اتلاف مقدار شدید گرمای تولید شده توسط تجهیزات فراهم می کند. آب سرد را در سراسر سیستم به گردش در می آورد و گرمای اضافی را با استفاده از هوا یا محیط های آب وارد جو می کند.

این واحد بر اساس اصل چرخه بخار-تراکم است. مبرد چیلر اسکرول توسط اجزای مختلفی چرخانده می شود: اواپراتور، کمپرسور اسکرول مارک، کندانسور و شیر انبساط حرارتی. در کل فرآیند به تغییر حالت خود از گاز به مایع و سپس مایع به گاز ادامه می دهد. چیلر اسکرول راه حل های خنک کننده کارآمدی را برای بسیاری از کاربردها ارائه می دهد. این مورد اعتماد است.

در صنایع مختلف از جمله ترموفرمینگ، لیزر، نیمه هادی ها، قالب گیری تزریقی، فرآوری مواد غذایی، جوشکاری، صنایع شیمیایی و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. یک چیلر اسکرول با کیفیت بالا با عملکرد سنگین و قابلیت اطمینان را به شما ارائه می دهد. اگر به دنبال یک منبع خنک کننده مطمئن و بادوام برای جلوگیری از تجمع گرما در کارخانه صنعتی خود هستید، با مهندس فروش ما تماس بگیرید و چیلر اسکرول سنگین خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه درب منزل خود دریافت کنید.

قیمت چیلر اسکرال هوا خنک

چیلر اسکرول شامل کمپرسورهای اسکرول هرمتیک تک یا چندگانه با درایو سرعت متغیر است که به طور خاص برای شرایط بار جزئی بهینه شده است. کمپرسور حاوی یک دستگاه پخش کننده مبرد پیشرفته برای خنک کننده موتور است. این دستگاه با ساختاری فشرده طراحی شده است که دوام و قابلیت اطمینان را افزایش می دهد. با یک جعبه عایق صدا کمپرسور پیکربندی شده است که با کار بی سر و صدا، آرامش منطقه صنعتی شما را تضمین می کند.

کندانسور پره های آلومینیومی با مواد مقاوم در برابر خوردگی پوشش داده شده است که از آسیب های خورنده جلوگیری می کند. مبدل های حرارتی صفحه ای لحیم کاری شده با کیفیت بالا دارای ظرفیت تبادل حرارت بالا به همراه توانایی صرفه جویی در انرژی هستند. این واحد دارای یک سیستم کنترل مبتنی بر ریزپردازنده برای کنترل خودکار عملکردها است.

این دستگاه دارای تجهیزات ایمنی مختلفی است که از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری می کند. این موارد عبارتند از: حفاظت در برابر فشار بالا و پایین، محافظت در برابر یخ، تشخیص گرمای بیش از حد دمای تخلیه، سوئیچ جریان آب، حفاظت در برابر جریان بیش از حد و موارد دیگر. مبردهای مورد استفاده در چیلر اسکرول R410A، R407c یا R134a هستند که سازگار با محیط زیست هستند و هیچ آسیبی به لایه ازن وارد نمی کنند.سایت ما می تواند یک چیلر اسکرول سفارشی را با توجه به برنامه های شما در اختیار شما قرار دهد. بهترین قیمت را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.