ورزشکاران با نوره زرنیخ طلایی بدن شان را حجیم تر می کنند

حتما نوره زرنیخ طلایی پوست خود را پیدا کنید. برندهای مختلف کرم موبر مو وجود دارد و انتخاب های زیادی در بین آن برندها وجود دارد. هنگام انتخاب یک کرم، به حساسیت پوست خود و محل استفاده از محصول فکر کنید.

برخی از شرکت ها حتی یک ماده موبر ضد آب می سازند که می تواند در حمام استفاده شود. اگر از نوره روی صورت یا ناحیه بیکینی خود استفاده می کنید، مطمئن شوید که فرمول مخصوص آن مناطق را انتخاب کرده اید، زیرا پوست حساس تر است.

اگر پوست حساسی دارید، به دنبال نوره هایی با ترکیباتی مانند آلوئه ورا و چای سبز باشید. همچنین ممکن است بخواهید قبل از استفاده با پزشک یا متخصص پوست صحبت کنید.

نوره
نورههای موبر می‌توانند به شکل‌های مختلف، از آئروسل (یا اسپری)، ژل، و رول‌ها وجود داشته باشند. رول آن به اندازه کرم یا ژل نامرتب نخواهد بود، اما کرم ها و ژل ها به شما اجازه می دهند تا میزان ضخامت آنها را کنترل کنید (و معمولاً هر چه ضخیم تر باشد بهتر است).

اگر به بوها حساس هستید، نوره را امتحان کنید که عطری برای پوشاندن بوی تخم مرغی کرمی که به موهای شما واکنش نشان می دهد، اضافه کرده است. فقط به یاد داشته باشید که مواد اضافی می توانند احتمال تحریک را افزایش دهند.

به جای خرید از یک سایت تصادفی در اینترنت، از یک مکان معتبر خرید کنید. اگر قیمت یک محصول در مقایسه با قیمت خرده فروشی آن بسیار پایین باشد، ممکن است واقعی نباشد.

دستورالعمل های همراه نوره را بخوانید و دقیقاً آنها را دنبال کنید. برندهای مختلف و محصولات مختلف در آن برند دستورالعمل های متفاوتی خواهند داشت.

یک نوع از بین بردن موهای زائد ممکن است تنها سه دقیقه طول بکشد، در حالی که نوع دیگر ممکن است ده دقیقه طول بکشد. پیروی از دستورالعمل ها بهترین نتایج را به شما می دهد و به محافظت از پوست شما کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.