نمایندگی هواساز و فروش دستگاه از کارخانه

هواساز ( Air Handling Unit) درواقع وسیله هایی هستند که باعث متعادل ساختن هوا هم از نظر دما رطوبت و آلودگی می شوند. هواسازهای بزرگ دارای ظرفیت های بیشتری هستند و ریل هایی را برای آن ها طراحی کرده اند. بهتر است برای خرید هواساز از نمایندگی هواساز ، دستگاه مورد نظر خود را تهیه نمایید.

نمایندگی هواساز

هواساز چیست و نمایندگی هواساز

هواساز دستگاهی است که می تواند با کنترل رطوبت، درجه ی دمای هوا و کنترل جهت هوای ورودی می تواند شرایط هوایی خانه ی شما را متعادل کرده و به صورت قابل قبولی در آورد. هواساز ها دارای انواع مختلف و متنوعی از جمله هواساز خانگی، آپارتمانی و صنعتی هستند.

نمایندگی هواساز

مدل های هواساز

  1. یک منطقه ای
  2. چند منطقه ای
  3. ایرواشر
  4. هایژنیک

ساختار هواساز

دستگاه های بزرگتر هواساز از یک سیستم قالب بندی فولادی مربع با پانل های دو جداره و عایق ساخته می شود. ساختار این هواسازها بگونه ای است که باعث کاهش گرما و کاهش مصرف انرژی می شود و همچنین صدای کم تری نیز ایجاد می شود.

هواسازهای بزرگتر ممکن است چند متر طول داشته باشند و به صورت مقطعی تولید می شوند و بنابراین برای مقاومت و سفتی، ریل های فولادی برای هواسازهای بزرگ تر قرار داده می شود.

نمایندگی هواساز

قسمت های مختلف هواساز

  • فیلتر
  • کویل های سرمایشی و گرمایشی
  • رطوبت زن
  • دریچه دمپر
  • فن ها
  • لرزه گیر

نمایندگی هواساز

شرح اجزای هواساز

فیلتر

فیلترهای هواساز به گونه ای طراحی شده اند که می توانند آلودگی ها را از محیط گرفته و باعث پاک سازی هوا می شوند. بسته به درجه ی پاک سازی فیلترهای مختلفی وجود دارد و بر این اساس فیلتراسیون هوا را انتخاب می کنند.

کویل های گرما و سرما

برای هواسازهایی که نیاز به سرما و گرما دارند، از یک سری کویل ها برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود. کویل ها از آب گرم یا بخار داغ استفاده می شود. برای سرمایش نیز  از یک سری چیلر جذبی استفاده می شود.

رطوبت زن

رطوبت زن معمولا برای قسمت ها و مناطقی که هوا سرد تر است استفاده می شود تا رطوبت محیط را متعادل کند و به حد مطلوبی برساند.

دمپر

یک سری پره های هوا جهت هدایت هوای خروجی از هواساز و هدایت درست و موثر هوای هواساز برروی آن طراحی شده است تا بتواند هوا را به طور موثری در همه جای محیط اطراف پخش کند.

لرزه گیر

فن ها در یک دستگاه هواساز می توانند لرزش قابل توجهی ایجاد کرده و می تواند لرزش ایجاد شده برای ساختمان مشکلاتی را ایجاد کند. به همین منظور لرزش گیرهایی طراحی شده است تا کم ترین صدا و لرزش بوجود آید.

نمایندگی هواساز

نمایندگی هواساز

بهتر است برای خرید هواساز با کیفیت و قیمت مناسب دستگاه را از نمایندگی هواساز تهیه نمایید. نمایندگی هوا ساز دارای تضمینات و خدمات پس از فروش معتبر و کیفیت بالایی است. با خرید از نمایندگی هواساز بهترین کارشناسان جهت مشاوره در اختیار شما قرار داده می شوند تا بهترین مدل هواساز و بهترین ظرفیت را به شما پیشنهاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.