مرکز فروش هواساز در تهران از کارخانه

هواساز ها (Air Handing Unit) امروزه با توجه به مرطوب کردن مورد نیاز ساختمان های صنعتی و غیر صنعتی می توانند انواع آلرژی ها را از بین ببرند و هوای مطبوعی را رقم بزنند.

مرکز فروش هواساز در تهران در خدمت تمامی هموطنان گرامی جهت تهیه مناسب ترین نوع هواساز منحصر به نوع پروژه ، در خدمت می باشد.

مرکز فروش هواساز در تهران

هواساز چیست

هواساز دستگاهی در سیستم های تهویه مطبوع است که برای تهویه و سیرکوله کردن هوا به کار می رود. هواساز معمولا یک جعبع فلزی بزرگ شامل یک دمنده (Blower) المنت های گرمایش یا سرمایش ، ردیف های فیلتر (Filter Racks) یا محفظه های فیلتر ، صدا خفه کن و دریچه دمپردار می باشد.

انواع هواساز

  • یک منطقه ای
  • چند منطقه ای
  • هایژنیک

عملکرد هواساز

هواساز ها معمولا به یک سیستم کانال کشی تهویه متصل می شود که هوای تهویه شده را در ساختمان توزیع و آن را به AHU بر می گرداند.

گاهی AHU ها تخلیه و ورودی را به طور مستقیم و بدون کانال با فضا تبادل می کنند.

مرکز فروش هواساز در تهران

فن کویل و یونیت هوای جبرانی

هواسازهای کوچک برای استفاده موضعی ، ترمینال یونیت نامیده می شوند و تنها شامل یک فیلتراسیون هوا ، کویل و دمنده هستند. این ترمینال یونیت های ساده فن کویل نامیده می شوند. یک هواساز بزرگ تر که صد در صد هوای خارج را تهویه می کند وهیچ هوایی را سیرکوله نمی کند ، به عنوان یونیت هوای جبرانی شناخته می شود.

ویژگی های هواساز

  • سطوح داخلی صاف و کیفیت بالا جهت تمیز کردن آسان و بالا بردن کیفیت هوای خروجی
  • بدنه و فریم و پیچ و مهره ای مقاوم از جنس گالوانیزه ، استنلس استیل یا آلومینیوم بنا به درخواست مشتری
  • انواع کویل های صفحه ای
  • امکان سفارش فن های ضد انفجار
  • قیمت مناسب دستگاه و امکان رقابت با محصولات مشابه خارجی

مرکز فروش هواساز در تهران

مرکز فروش هواساز در تهران

مرکز فروش هواساز در تهران با رعایت اصل مشتری مداری توانسته با توجه به خدمات ممتاز ، فروش از کارخانه و همجنین قیمت مناسب ، رضایت مندی مشتریان ارجمند را کسب کند. هموطنان عزیز جهت استعلام قیمت و همچنین خرید انواع هواساز می توانند با کارشناسان مرکز فروش هواساز در تهران در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.