ماست با تحقیقات آکادمیک دارای بیولوژیکی خاصی می باشد

زیست شناسی ماست یونانی کم چرب  شیردهی، انتخاب میکروبی و تنوع انسانی موضوعات اصلی هستند که می توانند سرمایه گذاری در تحقیقات علمی، نوآوری های صنعتی و نظارت بر سیاست های نظارتی را برای هدایت ماست به سمت نقش اصلی محصولات غذایی ارتقا دهنده سلامت هدایت کنند.
توانایی ماست کیسه ای ترش  در ارائه خواص مغذی شیر همراه با میکروارگانیسم های زنده حاصل از تخمیر ترکیبی منحصر به فرد از دارایی های غذایی را فراهم می کند.
اکنون تحقیقات آکادمیک باید اهداف مختلفی را که این دارایی‌های بیولوژیکی برای بهبود سلامت و توسعه معیارهایی که می‌توانند از نظر کمی مزایای آن‌ها را مستند کنند، بر اساس آن‌ها تعریف کنند.
صنایع غذایی باید با این موضوع کنار بیاید که نمی توان انتظار داشت که ماست و میکروارگانیسم های آن فواید قابل اندازه گیری را برای همه مصرف کنندگان، در هر دوز و در همه زمان ها داشته باشند.
یک نظارت نظارتی حمایتی باید ایمن باشد و در عین حال نوآوری هایی را تشویق کند که از ارزش پیشنهادی ماست در سلامت حمایت می کند.
ارزش گذاری ماست کفیر سفت سلامت در بازار با نوآوری های موازی، از جمله فناوری های ارزیابی دقیق، مواد میکروبی معتبر و مصرف کنندگان آگاه از سلامت هدایت می شود.
ماست شاید پیچیده ترین و از نظر بیولوژیکی فعال ترین مواد غذایی موجود در بازار باشد. دارایی ها، هزینه ها و ارزش های آن همگی به ماهیت بیولوژیکی آن مرتبط هستند.
علم برای درک مزایای بالقوه آن و سیاست های نظارتی برای اطمینان از ایمنی آن باید زیست شناسی پیچیده ای را که در نگاه اول ماست ساده است، تشخیص دهد.
ماست ماست کیسه ای صادراتی  ترکیبی از 3 عامل است: شیر، محصول صدها میلیون سال تکامل شیردهی.
باکتری های صنعتی، نتیجه قرن ها انتخاب انسان از کشت های میکروبی؛ و در نهایت، مصرف کنندگان، از جمله واقعیت تنوع انسانی و نیاز به پرداختن به وسعت تنوع ما. درک هر سه مورد برای درک کامل ارزش بالقوه ماست در آینده ضروری است.
  • منابع:
    1. The future of yogurt: scientific and regulatory needs
  • تبلیغات: 
  1. کودکی ک توانست با این روش به راحتی از برج ایفل بالا برود!
  2. دوچرخه خود را به راحتی تبدیل به پورشه کنید
  3. شرکتهای ژاپن دچار ورشکستی بی سابقه در جهان شده اند!
  4. گل رز حدود 100 گونه درختچه چند ساله از خانواده گل سرخ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.