لوله و اتصالات استیل 316 مانع از تصادفات شدید جاده ایی می شود

لوله های مسی: لوله های مسی مانند لوله و اتصالات استیل 316 اجازه نمی دهند مواد شیمیایی در آب آشامیدنی شما مخلوط شوند. لوله های مسی می توانند گرمای شدید را به خوبی تحمل کنند و همچنین در برابر خوردگی مقاوم هستند و آنها را به یک سیستم لوله کشی ایمن برای مصارف آب آشامیدنی تبدیل می کند.

لوله ها در ضخامت ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. اما به دلیل قیمت آن و کار طولانی مورد نیاز برای نصب لوله ها، مورد پسند اکثر سازندگان نیست.

لوله های پلی اتیلن یا PEX متقاطع: از آنجایی که PEX در برابر دماهای سرد و گرم مقاوم است، بنابراین این لوله ها معمولا در خطوط آب گرم و سرد استفاده می شوند.

PEX در مقایسه با مس بسیار بادوام است و می تواند تا 50 سال زنده بماند. هزینه PEX در مقایسه با لوله‌های دیگر نسبتاً پایین است و حمل و نقل آن نیز آسان است زیرا در رول‌های لوله‌ای بلند است که به راحتی قابل حمل است. نصب و نصب بسیار آسان است و فقط چند دقیقه طول می کشد!

لوله

لوله های پلی وینیل کلرید کلر (CPVC): CPVC به عنوان جایگزینی برای مس عمل می کند زیرا به راحتی قابل نصب است و همچنین هزینه پایینی دارد.

این سیستم لوله کشی اغلب در بسیاری از خانه ها و ساختمان های تجاری برای اهداف لوله کشی آب استفاده می شود. لوله های CPVC همچنین یک گزینه مطمئن برای سیستم های اطفاء حریق و زهکشی فاضلاب است.

آنها می توانند دمای حدود 180 درجه فارنهایت را تحمل کنند و برای خطوط آب گرم و سرد ایده آل هستند. به دلیل دوام، قابلیت مقاومت در برابر خوردگی و همچنین دارای آستانه دمای بسیار بالا، آن را به یک انتخاب بسیار محبوب در بین سازندگان تبدیل کرده است.

زمانی که صحبت از لوله آب آشامیدنی به میان می آید، انتخاب کاملا ایمنی است، زیرا به راحتی خورده نمی شود و فرآیند اتصال بسیار سریع است. بدون زحمت در هر جایی نصب می شود.

لوله های UPVC: شکل کامل لوله های UPVC پلی وینیل کلراید پلاستیکی شده می باشد. در بازار بسیار محبوب است زیرا عملکرد ساختاری اجزا و ساختمان ها را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

عملکرد ساختمان بهتری را ارائه می دهد و همچنین تضمین می کند که توانایی حفظ شرایط محیطی غیرقابل پیش بینی را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.