قیمت چیلر تراکمی ساراول در بازار

چیلر تراکمی باعث سرد کردن آب می شود و آن را به کویل هایی که قرار است کار سرمایش را انجام دهند، ارسال می کند. قیمت چیلر تراکمی ساراول در مدل ها و انواع مختلف متفاوت است.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

چیلر تراکمی و قیمت چیلر تراکمی ساراول

چیلرها بهترین محصولات و دستگاه ها برای فصل تابستان و خنک کردن آب هستند. اگر در سرد نگهداشتن خانه ی خود در فصل تابستان با مشکل روبرو هستید، بهتر است از چیلر هوا استفاده کنید. شاید فکر کنید قیمت چیلرها بالاست، با ما همراه باشید تا شما را با چیلر تراکمی و قیمت چیلر تراکمی ساراول آشنا کنیم.

چیلر تراکمی چیست

چیلر تراکمی کار سردکردن آب را انجام می دهد و آن را برای وسایل سرمایشی که به آب سرد احتیاج دارند ارسال می کند. چیلرها علاوه بر مصارف خانگی، مصارف صنعتی نیز دارند و می توانند برای گرفتن حرارت از دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

انواع چیلر

  1. چیلر تراکمی
  2. چیلر جذبی

چیلر تراکمی

چیلر تراکمی از طریق اواپراتور دمای آب را به زیر صفر یا بالای صفر براساس نیاز شما پایین می آورد. چیلر تراکمی نیز به دو نوع آب خنک و هوا خنک تقسیم می شوند. در چیلر تراکمی هوا خنک برای خنک کردن مبرد از هوا استفاده می شود و می توانید آن را در پشت بام ها و فضاهای باز نصب کنید و هم چنین در چیلر اسکرال آب خنک برای خنک کردن مبرد از آب استفاده می کنند و نیاز به برج خنک کننده دارند و باید آن ها را در موتورخانه قرار دهید.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

انواع مدل های چیلر تراکمی

  • سانتریفیوژ
  • اسکرو
  • اسکرال
  • رفت و برگشتی

چیلر تراکمی ساراول

شرکت ساراول بنیانگذار صنعت تهویه در  ایران است. چیلر تراکمی ساراول دارای کمپرسورهای رفت و برگشتی هستند. کمپرسورهای رفت و برگشتی استفاده شده در چیلر جذبی ساراول معمولا از برند های معتبری مانند DWM، Bitzer  ، کوپلند ساخته می شوند و دارای ضمانت و طول عمر بالایی هستند. این شرکت در سال 1338 توسط مهندس هدایت الله دهش تاسیس شد و اکنون قادر به تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع است.

قیمت چیلر تراکمی ساراول

قیمت چیلر تراکمی ساراول

قیمت چیلر تراکمی ساراول براساس نوع مواد استفاده شده، جنس کمپرسور متفاوت است. شما می توانید چیلر تراکمی مورد نظر را با ویژگی های منحصر به فرد سفارش دهید. قیمت چیلر تراکمی ساراول در انواع مختلف آن مانند هوا خنک و آب خنک نیز متفاوت است. قبل از سفارش چیلر تراکمی ، بهتر است با کارشناسان ما جهت انتخاب چیلر مناسب منحصر به پروژه مورد نیاز و ارزیابی ظرفیت مورد نظر  مشورت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.