قیمت مینی چیلر خانگی در بازار

چیلر های خانگی جزو تهویه کننده های مطبوع هوای محیط های مختلف هستند و به دلیل ابعاد کوچک و کاربردی خود، قابل نصب و استفاده در محیط های کوچک نیز می باشند. حال مختصرا به شرح و قیمت مینی چیلر خانگی می پردازیم.

قیمت مینی چیلر خانگی

مینی چیلر خانگی

امروزه از مینی چیلر ها در کنار انواع گوناگون فن کویل برای تهویه ی هوای محیط های مختلف استفاده های زیادی می شود. مینی چیلر ها نوین ترین تکنولوژی در عرصه ی تهویه گرهای محیطی هستند که برای فعالیت خود هیچ نیازی به وجود موتور خانه ها و یا سیستم های کنترل کننده ی مرکزی قدرتمند ندارند. قیمت مینی چیلر خانگی بر اساس نوع و میزان تأمین رطوبت و خنکی محیط های مختلف ، متغیر است.

انواع مینی چیلر

 1. مینی چیلر آب خنک
 2. مینی چیلر هوا خنک

قیمت مینی چیلر خانگی

چیلر خانگی چیست؟

چیلر خانگی در اصل همان چیلری است که موسوم به چیلر آپارتمانی است. چیلر های خانگی در قسمت های بیرونی ساختمان ها نظیر پشت بام ها و تراس ها نصب می شوند و وظیفه ی آن ها سرد کردن آب داخل محفظه شان و انتقال آن به لوله هایی است که مخصوص توزیع هوای سرد هستند می باشد.

قیمت مینی چیلر خانگی

ویژگی های مینی چیلر خانگی

 1. چیلر های خانگی به دلیل کوچک بودنشان ظرفیت کمتری دارند و به طور معمول مناسب استفاده در فضاهایی هستند که متراژ آن حدود 150 متر باشد.
 2. با استفاده از این دستگاه ها هزینه های مصرف انرژی هر واحد به صورت جدا برآورد می شود و این یکی از عوامل تأثیر گذار روی قیمت مینی چیلر خانگی می باشد.
 3. اگر مینی چیلر های خانگی به فن کویل هایی که در داخل ساختمان ها نصب و راه اندازی شده اند متصل شوند، می توان دمای هر سالن یا واحد و … را به صورت مستقل تنظیم نمود.
 4. الکتروموتور مینی چیلر ها می تواند علاوه بر کار با برق تک فاز، با برق سه فاز نیز کار کند.
 5. استفاده از مینی چیلر ها مصرف برق و آب کمی دارد و موجب کاهش مصرف خواهد شد.

قیمت مینی چیلر خانگی

ویژگی های فنی اثر گذار بر قیمت مینی چیلر خانگی کدام هاست؟

مینی چیلر ها اجزای گوناگونی دارند که متفاوت بودن جنس و کمیت آن ها بر قیمت مینی چیلر خانگی تأثیر خواهد داشت و قبل از خرید مینی چیلر بهتر از یک مشاور سیستم های تهویه مطبوع اطلاعات کافی برای انتخاب مناسب ترین چیلر با توجه به متراژ مورد نظر را بدست آورد.

ویژگی های فنی

 1. ظرفیت های متفاوت منحصر به متراژ محل مورد نظر
 2. کنترل اتوماتیک و کارایی بالا
 3. قابلیت نصب در مکان های متعدد
 4. نصب آسان
 5. صرفه جویی در مصرف برق مصرفی

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به نوع و ظرفیت آن مشخص می گردد. مشتریان عزیز جهت انتخاب مناسب ترین دستگاه ، استعلام قیمت و همچنین خرید مینی چیلر می توانند با کارشناسان واحد فروش شرکت در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.