قیمت اگزاست فن تهویه در نمایندگی

قیمت اگزاست فن تهویه چقدر است و کاربرد آن چیست؟  اگزاست فن نوع خاصی از فن ها هستند که کارکردی دوگانه دارند، و علاوه بر هوادهی به محیط های مختلف، عمل هواگیری یا مکش هوای محیط را نیز انجام می دهند.

قیمت اگزاست فن تهویه

اگزاست فن تهویه چیست

اگزاست فن ها در واقع فن هایی هستند که نحوه ی کارشان کاملاً بر عکس فن های دمنده ی هواست؛ یعنی این فن ها به جای هوادهی به محیط، هوای محیط را می کشند و آن را به بیرون از محیط مورد نظر هدایت می کنند. قیمت اگزاست فن تهویه با توجه به نوع قطعات به کار رفته در آن می تواند متغیر باشد. هود های آشپزخانه در حقیقت یکی از ساده ترین و در دسترس ترین انواع اگزاست فن ها هستند. این فن ها برای انجام وظایف خود باید بسیار پر قدرت باشند.

قیمت اگزاست فن تهویه

اگزاست فن ها در چه مدل هایی تولید می شوند؟

اگزاست فن انواع مختلفی دارد و قیمت اگزاست فن تهویه در هر نوع متفاوت با دیگری است. این دستگاه ها به انواع متعددی تقسیم می شوند. اگزاست فن ها به طور معمول برای دو کاربرد خارج کردن هوا از محیط و یا به گردش در آوردن آن در محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع اگزاست فن

  1. اگزاست فن سقفی
  2. اگزاست فن آکسیال
  3. اگزاست فن یوتیلیتی

قیمت اگزاست فن تهویه

ویژگی های فنی اگزاست فن چیست؟

  1. قدرت و میزان هوادهی یا هواگیری در اگزاست فن ها بین 1000 تا 5750 می باشد.
  2. این فن ها در هنگام فعالیت هیچ لرزش و صدای اضافی ای تولید نمی کنند.
  3. پره های اگزاست فن ها بسیار قوی است و این دستگاه به همین دلیل می تواند عمل مکش هوا را با قدرت و سرعت بسیار زیادی انجام دهد. قدرت پره ها می تواند تقویت هم بشود که این امر مستلزم بالا رفتن قیمت اگزاست فن تهویه خواهد بود.

قیمت اگزاست فن تهویه

از اگزاست فن ها اغلب در چه مکان هایی استفاده می شود؟

  • اتاق های تمیز (کلین روم)
  • سکوهای حفاری
  • بیمارستان ها
  • اتاق های سرور

شرح کاربری اگزاست فن ها

اگزاست فن ها مناسب استفاده در مراکز تخصصی تری مانند کلینیک ها و درمانگاه ها و بیمارستان ها می باشد. علاوه بر آن از این فن ها در تأسیساتی مثل اتاق های تمیز که به کلین روم مشهور هستند نیز استفاده های زیادی می شود. این فن ها با به گردش در آوردن هوا در محیط های داخلی این تأسیسات، هوای آن ها را پاک و عاری از هر گونه آلودگی خواهند کرد.

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه

قیمت اگزاست فن تهویه با توجه به نوع و ظرفیت آن مشخص می گردد. مشتریان گرامی می توانند برای آگاهی از قیمت اگزاست فن تهویه به منظور نصب شدن در محل های مربوطه ، و همچنین خرید دستگاه با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.