قاچاق خرما ارومیه در بلوچستان موجب مرگ مسئول کلانتری شد

خرما هزاران سال است که جزء اصلی غذاهای خاورمیانه به خصوص در ماه رمضان بوده است. با این حال، با وجود تطبیق پذیری و مزایای سلامتی، آنها در غذاهای آمریکایی رایج نبوده اند.

ما اینجا هستیم تا در مورد خرما ارومیه نحوه رشد و برداشت، بهترین روش‌های خوردن آنها و موارد دیگر به شما توضیح دهیم.خرما شبیه کشمش غول پیکر است  و برخی حتی طعم و بافت آن را کشمش جویدنی تر و کاراملی تر توصیف می کنند. با این حال، برخلاف تصور رایج، آنها در واقع مانند کشمش خشک نمی شوند.

میوه های چاق و قابل جوشیدن با چین و چروک های فراوان مستقیماً از درخت خرما برداشت می شوند.ما با دیوید باکستر، مدیر بازاریابی برای نچرال دیلایتز، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرمای مدجول در آمریکا، صحبت کردیم تا بدانیم چگونه میوه از درخت نخل به خواربارفروشی می رود.

خرما در درختان خرما در آب و هوای بسیار گرم و خشک مانند کویر رشد و برداشت می شود. در حالی که آنها در حال رشد هستند، کشاورزان باید بین 12 تا 18 بار میوه را بررسی کنند، به همین دلیل است که خرما می تواند گرانتر از سایر میوه های تازه باشد.

هنگامی که آنها برای برداشت در اواسط اکتبر هر سال آماده می شوند، کارگران به سادگی باید شاخه را تکان دهند تا بقیه خرماها بیفتند، زیرا بسیاری از آنها وقتی رسیده می شوند خود به خود می ریزند. هر نخل بین 200 تا 250 پوند میوه تولید می کند.

پس از حفره زدن، پردازش و بسته بندی در ظروف برای فروش در فروشگاه مواد غذایی محلی شما، تا 6 ماه در دمای اتاق، تا یک سال در یخچال و تا 2 سال در فریزر باقی می مانند.

سال‌ها بنابراین لازم نیست قبل از اینکه فرصتی برای خوردن آنها داشته باشید نگران خراب شدن آنها باشید.فهرست فواید خرما برای سلامتی طولانی است و آن را به یک میان وعده سالم و مکمل رژیم غذایی شما تبدیل می کند.

اگرچه خرما به دلیل داشتن قند طبیعی بالا، کالری بالایی دارد، اما حاوی مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی ضروری و آنتی اکسیدان بسیار بالایی است.

فقط یک مشت خرما حاوی هفت گرم فیبر، دو گرم پروتئین، پتاسیم، منیزیم و سایر مواد مغذی مفید برای شماست.فیبر موجود در خرما می تواند به هضم غذا کمک کند و انواع مختلفی از آنتی اکسیدان های موجود در آن ممکن است به جلوگیری از ابتلا به برخی بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.