فروش یونیت هیتر آب گرم | بازار خرید آن در کشور

یونیت هیتر آبگرم (کلاسیک):

یونیت هیتر آبگرم(classic Unit heater) دستگاهی است که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن سرپوشیده، سالن‌ کارخانجات و … استفاده می‌شود.

فروش یونیت هیتر آب گرم

ویژگی ها :

 • یونیت هیتر آبگرم با ظرفیت 2000CFM
 • قابل استفاده در مدارس  بیمارستان ها
 • رنج گسترده بار حرارتی
 • در تیپ استاندارد از لوله های 3/8 اینچ مسی و در مدل ظرفیت بالا از لوله های 1/2 اینچ فولادی استفاده می شود.
 • نصب موتور های 900
 • دارای دمپر های مناسب جهت هدایت می باشد.

یونیت هیتر ها از انواع مختلف گرم من ها هستند که با بخار آب کار می کنند و بیشتر برای محیط های بسیار بزرگ و صنعتی از آن استفاده می کنند. این نوع وسیله که هم گرم می کند و هم سرد بسیار برای محیط های کارگاهی مناسب است و هوا را برای کارگران و پرسنل مطبوع می سازد.

 از نکات کلیدی است که با پیشرفت زمان تغییرات زیادی در آن بوجود آمده است. در گذشته ها از آتش برای گرم شدن استفاده می کردند، در حالی که امروزه محصولات پیشرفته ای بدین منظور طراحی شده است. یونیت هیتر از محصولات بسیار پیشرفته امروزی است.

وحالا فروش یونیت هیتر آب گرم و بازار فروش آن چگونه است!

فروش یونیت هیتر آب گرم

 

خرید یونیت هیتر آبگرم

قیمت یونیت هیتر با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه،نوع یونیت هیتر صنعتی،دیواری و یا یونیت هیتر سقفی بودن،جنس بدنه و کویل های آن و دیگر عوامل مربوطه،بسیار متغیر و متفاوت با یکدیگر است،بنابراین نمی توان قیمت حتمی برای آن تعیین کرد.مشاوره رایگان،فروش مستقیم تولیدات از درب کارخانه تولیدات با استانداردهای روز دنیا است وهمچنین برای خرید این محصول می توان به نمایندگی ها ومراکزپخش این محصول مراجعه و از قیمت مطلع و محصول را خریدکنیم  و یامراجعه به سایت ها و وب سایت ها و مقایسه انواع محصول می توان محصول را خریدکرد

انواع مختلف دستگاه یونیت هیتر

یونیت هیترها از لحاظ مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که به صورت زیر می‌باشند:

 1. از لحاظ واسطه و انرژی حرارتی: در این طبقه بندی یونیت هیترها به انواع آبی، بخار و برقی تقسیم‌بندی می‌شوند.
 2. از لحاظ نوع پروانه: در این طبقه‌بندی یونیت هیترها به انواع فن ملخی و سانتریفوژ تقسیم‌بندی می‌شوند
 3. از لحاظ ترتیب قرار گرفتن قطعات: در این روش یونیت هیترها به نوع مکنده (که به وسیله پروانه از روی کویل مکیده می‌شود) و نوع دمنده (که در آن هوا به وسیلهٔ فن به روی کویل دمیده می‌شود) تقسیم‌بندی می‌شود
 4. از نظر محل نصب: در این طبقه‌بندی یونیت هیترها به انواع سقفی آویزی و زمینی دسته‌بندی می‌شوند در نوع سقفی آویزی جریان هوا می‌تواند افقی یا عمودی باشد و در نوع زمینی دستگاه بروی زمین نصب می‌شود و هوا به وسیلهٔ هدایت کننده‌هایی به سمت و محل مورد نظر هدایت می‌شود:
 • یونیت هیتر زمینی
 • یوینت هیتر سقفی

فروش یونیت هیتر آب گرم

روش کار دستگاه یونیت هیتر آب گرم

پس از ورود آبگرم یا بخار به عنوان سیال ناقل انرژی به کویل های فین دار یونیت هیتر، هوا از میان مجموعه کویل و فین ها عبور کرده، گرم شده و سپس توسط فن آکسیال یا پروانه ای یونیت هیتر به جلو رانده می شود و موجب گرم نمودن هوای محل نصب می گردد.
عملکرد روشن یا خاموش و حتی تغییر دور موتور فن دمنده هوای گرم یونیت هیتر ها توسط ترموستات نصب شده در ارتفاع 140 سانتی متر از کف و به دور از جریان هوای گرم یونیت هیتر و یا تابش مستقیم نور آفتاب تنظیم می گردد.
میزان پرتاب باد و حجم هوای خروجی در یونیت هیترها نیز بر اساس ظرفیت و قدرت موتور آنها متفاوت است، اما به طور معمول می توان قدرت پرتاب باد و ایجاد گرمایش موثر در فضای روبروی هر یونیت هیتر را از 8 تا 20 متر در نظر گرفت.

چنانچه از یونیت هیتر بخار استفاده می کنید، به این نکته مهم توجه فرمائید که میزان گرمایش در یونیت هیتر بخار ارتباط مستقیمی با فشار بخار ورودی به کویل گرمایش یونیت هیتر دارد. به عبارت دیگر اگر فشار بخار ورودی معادل 5psi باشد، مقدار گرمادهی همان یونیت هیتر بسیار کمتر از زمانی است که فشار بخار ورودی 15psi می باشد؛ بنابراین هنگام انتخاب یونیت هیتر بخار به فشار بخار در دسترس جهت تامین انرژی گرمایی توجه فرمائید.

فروش یونیت هیتر آب گرم

اجزای یونیت هیتر

1-  کویل با لوله های پره دار که در داخل آن آب گرم ، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف ، مکعبی شکل ،گرد و یا دایره ای شکل باشد .

2-  پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد .این فن براساس ظرفیت و هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد .

3-  پره های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد

4-کابینت و یا محفظه که پره های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است .

فروش یونیت هیتر آب گرم

مزایا و ویژگی های یونیت هیتر:

 1. عدم نیاز به سیستم گرمایشی مستقل
 2. داشتن قدرت حرارتی زیاد
 3. جاگیری کمتر مخصوصا در مدل های دیواری و سقفی
 4. توزیع بهتر هوای گرم
 5. سرعت زیاد در گرم کردن فضا
 6. قابلیت نصب و پرتاب هوا به صورت افقی و عمودی

فروش یونیت هیتر آب گرم

مرکز فروش انواع یونیت هیتر ایرانی

 1. نصب یونیت هیترها معمولاً بر اساس ابعاد و نیز وزن هر دستگاه یونیت هیتر روی فریم  ساخته شده از نبشی یا سپری فولادی سایز 3 تا 5 انجام می شود و ارتفاع مناسب نصب برای یونیت هیترهای دیواری در ارتفاع 2.5 تا 3.5 متری از سطح کف سالن (بر اساس ظرفیت یونیت هیتر و ارتفاع محل نصب) می باشد.
 2. در یونیت هیترهای آب گرم، لوله ورودی آب گرم به پایین دستگاه یونیت هیتر و در یونیت هیترهای بخار، لوله ورودی بخار به بالای دستگاه متصل می شود.
 3. نصب شیر هوا گیری اتوماتیک در مسیر آب برگشت یونیت هیترهای آب گرم الزامی است.

در صورت نیاز به محاسبه دبی آب گرم، ظرفیت یونیت هیتر آب گرم را بر عدد 10،000 تقسیم نموده تا مقدار G.P.M آب گرم در گردش یونیت هیتر به دست آید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمائید.

کویل های آبگرم و بخار یونیت هیتر ممکن است یک یا دو ردیفه باشند، اما توجه فرمائید قبل از سفارش قطعی یونیت هیتر مورد نیاز پروژه باید چپ یا راست بودن محل اتصال لوله ورودی و خروجی کویل یونیت هیتر مورد نیاز خود را اعلام نمائید.

فروش یونیت هیتر آب گرم

لیست قیمت بهترین دستگاه های یونیت هیتر

 • قیمت کلیه یونیت های هیتر ارائه شده در یونیت هیتر صنعتی به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است. به طوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت  می باشد.
 • در سایت مرجع و فروشگاهی ، اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده ده ها مدل از انواع یونیت هیتر، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

شرکت ها و کارخانجات مختلفی وظیفه ساخت این نوع وسیله گرمایشی را بر عهده دارند که به خوبی از پس این کار بر آمده اند و یونیت هیتر های با کیفیت بسیار بالایی جهت مصرف داخلی تولید می کنند که این نشانه پیشرفت ایران و خود کفایی آن است ‌وبدین معنا است که دیگر نیازی نیست تا ما از کشور های خارجی این محصولات را وارد کشور کنیم و ارز از کشور خارج کنیم.

فروش یونیت هیتر آب گرم

تولید یونیت هیتر با برندهای مختلف در شرکت های مختلف در سراسر کشور با کیفیت ساخته و روانه بازار می شود و مشتریان زیادی را امروزه به تهیه این محصول ترغیب کرده است.

شما می توانید برای خرید این محصولات چه به صورت عمده و چه به صورت تکی راه های مختلفی را انجام دهید،یکی از راه ها مراجعه حضوری به کارگاه ها و کارخانجات تولید این محصول می باشد که شما می توانید پس از مراجعه به این کارخانجات و ثبت سفارش خود محصولات مد نظر و سفارش داده خود را تحویل بگیرید و بتوانید از این محصولات سود خوبی را کسب نمایید،راه دیگر برای خرید این محصولات به صورت عمده مراجعه به نمایندگی های این محصولات می باشد شما پس از مراجعه به نمایندگی های این محصول می توانید هر محصولی که خواستید را سفارش دهید و تحویل بگیرید،راه دیگر برای خرید این محصولات به صورت عمده مراجعه به فروشگاه اینترنتی می باشد که امروزه به دلیل مزایای فراوان بسیار مورد توجه قرار گرفته و این محصولات را به صورت تکی و عمده ارائه می کنند و شما می توانید سفارش خود را در این سایت های اینترنتی ثبت نمایید و پس از ثبت سفارش و گذشت یک الی دو روز محصولات سفارشی شما را درب منزلتان تحویل می دهند و شما میتوانید با توجه به شرایط خود یکی از این سه روش را برای به دست آوردن و خرید عمده این محصولات را امتحان کنید و از خرید خود لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.