فروش فوق العاده کندانسور کولر گازی

فروشندگان کندانسور کولر گازی ایرانی و خارجی تخفیفات ویژه ای را روی این کالاها معمولا اعمال می کنند. این فروش در اکثر مواقع زمانی می باشد که فروش انواع کندانسور کولر گازی به صورت عمده باشد.

کاربرد کندانسور در صنعت

کندانسور کولر گازی

کندانسور وسیله ای است که برای خنک کردن ماده به ویژه بخار به مایع کاربرد دارد. کندانسور در صنعت،کاربرد گوناگونی دارد از جمله در تولیدات برق و تهویه هوای ساختمان های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کندانسور کولر گازی تولید شده

کندانسور از یک لوله طویل ساخته شده که به شکل مارپیچ است که در اصطلاح به آن کویل می گویند.

در کندانسور کولر گازی یک پنجره نصب می شود که هوا را خارج می کند. هوای تازه به وسیله کندانسور کولر گازی وارد مرحله تقطیر ( بخار به مایع ) شده و سپس به محیط بازگردانده می شود.یک کندانسور کولر گازی باید حداقل 150 سانتی متر فاصله اش با دیوار باشد تا بتواند ورود و خروج بهتری برای هوا داشته باشد.

جنس کندانسور کولر گازی از مس است زیرا حرارت را بیشتر انتقال داده و از استحکام بیشتری برخوردار است.

معایب کندانسور در صنعت

یکی از معایب کندانسور در صنعت گرفتن جرم در داخل و خارج آن است، که این را هم نمی توان به عنوان یک عیب بیان کرد، هر چند که می توان  جرم را با شستشو پاک کرد.

همچنین اگر لوله دچار پوسیدگی یا سوراخ شدگی و یا مواردی از این قبیل باشد، می توانیم با جوشکاری آن را تعمیر و ترمیم کنیم.این عیوب معمولا بر اساس  استفاده زیاد از سیستم اتفاق می افتد.

شستشو صنعتی و خانگی کندانسور

  • اگر با مسائل فنی آشنا هستید می توانید کندانسور را در خانه یا محل استفاده از جرم شستشو دهید. با یک شیلنگ و با فشار زیاد آب دریچه خارجی کندانسور کولر گازی را شستشو دهید.بعد از شستشو نباید آن را بلافاصله روشن کرد. بگذارید خشک شود و سپس مجددا کولر را روشن کنید.
  • اگر خودتان متخصص امور فنی هستید، کویل را با آب بشورید و سپس جعبه برق را بیرون آورید و تمیز کنید تا خاک روی آن باقی نماند.بهتر است پیچ های هرز را تعویض کنید تا با روشن شدن دستگاه و لرزش باز نشوند.

کندانسور کولر گازی

نصب کندانسورهای تولید شده

انواع کندانسور کولر گازی را می توان در فضای باز نصب کرد اما رعایت برخی نکات ضروری است.

  • انتخاب محل خنک و دارای سقف پوشیده ( برای محافظت در مقابل گرد وخاک )
  • زمین هم سطح
  • عدم نصب کندانسور در جای پرتردد

کندانسور هایی که در فضای باز نصب می شوند باید حداقل 3 متر با آنتن فاصله داشته باشند تا درست عمل کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.