مجموعه ماشما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه هواساز صنعتی | صادرات انواع آن به کشور های مجاور

همانطور که از نام دستگاه هواساز مشخص است، می توان گفت که این دستگاه که دارای چند نوع کلی می باشد، از سری دستگاه ها و تجهیزاتی است که به ایجاد یک هوای تازه و مطبوع، توسط عملکرد های خاصی که در آن اتفاق می افتد، کمک کرده و بدین ترتیب هوایی کاملاٌ مناسب و عاری از هر نوع آلودگی را تحویل کاربران می دهد.

اما گفتیم هواساز دارای انواع مختلفی می باشد. مانند: هواساز صنعتی و هواساز خانگی.
موضوع مورد بحث در اینجا در ارتباط با هواساز صنعتی است که باید عنوان داشت این دستگاه یکی از تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع مختلف محسوب شده و در انواعی از محیط های بسته صنعتی که به دنبال یک بستر مناسب به همراه هوای پاکیزه جهت انجام تولیدات خود می باشند، مورد کاربرد قرار می گیرد. پس می توان با قطعیت بیان داشت که وجود هواساز در هر صنعتی ضروری و مهم می باشد.

اما در خصوص فروش دستگاه هواساز صنعتی که مورد تقاضا از سوی صنایع متعددی مورد درخواست برای خرید قرار می گیرد، باید عنوان داشت که هواساز صنعتی در نمونه های مختلفی وارد انواع بازار ها شده و مشتریان این دستگاه را بر اساس سطح نیازی که دارند تهیه می کنند. علاوه بر این بازار صادرات این دستگاه ها با توجه به اهمیت سیستم های تهویه مطبوع و کیفیت خوب برخی از برندهای خوب ایرانی و همچنین صرفه جویی در انرژی رونق بسزایی را به خود گرفته است.

فروش دستگاه هواساز صنعتی | صادرات انواع آن به کشور های مجاور

هواساز چیست؟

هواساز چیست؟تنها با وجود دستگاهی به نام هواساز است که دسترسی به یک تهویه مطبوع بخصوص در مکان هایی مانند مکان های صنعتی که به دلیل جریان مداوم تولیدات خود، کمتر در معرض هوای پاک و فیلتر شده قرار دارند، امکانپذیر می گردد. در ارائه یک تعریف کلی تر از هواساز می توان بیان داشت:

 • در انواعی از محیط های صنعتی، جریان دسترسی به هوای متعادل در یک فضای بسته سریع تر انجام شده.
 • و در نتیجه تولیدات با روند بهتر و اصولی تری از نظر بهداشت به پیش می روند.

اجزا اصلی هواساز به شرح ذیل می باشند:

اجزا اصلی هواساز به شرح ذیل می باشند:

به طور قطع هواساز تاثیر عمده و مثبتی را در یک محیط بسته اعم از محیط صنعتی یا یک محیط خانگی بر جای می گذارد، اما باید گفت عملکرد های لازمی که از این دستگاه ساطع می گردد به کمک اجزایی است که درون آن تعبیه و نصب شده اند.
اگر بخواهیم به برخی از اجزای تشکیل دهنده دستگاه هواساز اشاره ای بکنیم، می توان در موارد زیر از این اجزا یاد کرد:

 • دمنده: در جابجایی هوا نقش عمده ای را بر عهده دارد.
 • کویل سرمایی: مهم ترین جزء جهت کاهش دمای هوا و یا کاهش رطوبت موجود در هوا به شمار می رود.
 • کویل گرمایی: جهت افزایش دما، کارکرد های مشخصی را از خود ساطع می سازد.
 • ایرواشر: مهم ترین تاثیر را در زمینه رطوبت زنی یا شستشوی هوا بر جای می گذارد.
 • انواع مختلف رطوبت زن: جهت افزایش رطوبت هوا کاربردی می باشند.
 • انواع مختلف فیلتر: بسته به نوع آلودگی و میزان خلوص هوای خروجی، تعداد و نوع آنها متغیر می باشد.

انواع هواساز صنعتی

انواع هواساز صنعتیاگر بخواهیم بیشتر در مورد کار دستگاه هواساز توضیح دهیم باید بگوییم که این دستگاه ها هوای گرم و سرد را تولید نمی کنند بلکه در توزیع این هوا ها نقش عمده ای را ایفا می کنند.
انواع هواساز اعم از هواساز صنعتی برای ایجاد هوایی مطبوع جهت افرادی که در صنایع کار می کنند و به تنفس بهتری نیاز دارند و یا برای افزایش کیفیت و بهداشت محصولات مختلفی که در خطوط تولیدی جریان دارند، به کار می رود.
این دستگاه ها همانند دیگر دستگاه هایی که در زمینه های متعدد به کار برده می شوند، دارای تنوع بسیاری هستند که در این جا به آن ها اشاره می کنیم:

صادرات انواع هواساز صنعتی

فروش هواساز صنعتی علاوه بر این که در بخش های مختلفی از بازار داخلی اتفاق می افتد، بلکه در عرصه بازار های جهانی نیز بسیار رخ داده و بدین ترتیب موجب شناسایی محصول ایرانی در ابعادی بسیار بزرگ می شود.

علاوه بر این می توان گفت شرکت های بسیاری در عرصه صادرات هواساز صنعتی می کوشند که از جمله آن ها همین شرکت است که با توجه به کیفیت برتر برخی برند های معتبر ایرانی، قدم های خوبی در عرصه صادرات برداشته است. امیدواریم شرایط اقتصادی به گونه ای پیش برود که این صنعت در صادرات جایگاه واقعی خود را پیدا کنند.
همچنین هموطنان عزیز، جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع هواساز مورد نیاز پروژه شان،می توانند با فروشندگان این مرکز در ارتباط باشند.

تولید کننده انواع دستگاه هواساز

تولید کننده انواع دستگاه هواسازدر خصوص تولید هواساز می توان اظهار داشت که این دستگاه در انواعی از مدل ها و کارکرد ها توسط تولید کنندگان ساعی و پر تلاش ایرانی به روی کار آمده و توانسته در ابعادی داخلی و جهانی شناخته شود و بدین ترتیب کارکرد ها و تاثیرات به وضوح عالی ای را در هر یک از زمینه های صنعتی بر جای بگذارد.

در حالت کلی انواع هواساز صنعتی که توسط تولید کنندگان متبحر و دانای کشور ما مورد عرضه قرار گرفته و کیفیت های بسیار خوبی را شامل می شوند، در این عرصه های صنعتی از آن ها کاربرد ویژه ای به عمل می آید:

 • سالن های پرورش قارچ
 • سالن پرورش طیور
 • صنایع ساخت سرامیک
 • صنایع داروسازی
 • صنایع محصولات غذایی
 • و …

نمایندگی فروش دستگاه هواساز

نمایندگی فروش دستگاه هواسازبرای این که بتوانید با مارک های معتبر و بسیار معروفی از دستگاه هواساز صنعتی آشنا شده و هم چنین به سطح ارزان تر و بهتری از قیمت هواساز دسترسی پیدا کنید، نیازی نیست که وقت خود را صرف هدر دادن برای گشتن در فروشگاه های بسیار نمایید، بلکه تنها با یک کلیک به انواعی از مراجع بزرگ فروش رهنمون خواهید شد که در قالب نمایندگی های فروش تجهیزات صنعتی از قبیل دستگاه هواساز فعالیت داشته و بدین ترتیب از عهده ارائه راهنمایی های لازم و یا عرضه خدمات فروش مناسب به شما بر می آیند.

مهمترین کاربرد های دستگاه هواساز

مهمترین کاربرد های دستگاه هواسازهواساز به این دلیل مورد تولید و عرضه در قسمت های مختلف صنعتی و خانگی قرار گرفته که بتواند در ایجاد برخی از فاکتور های مورد نیاز افراد شاغل در بخش های مختلف صنعت یا افراد ساکن در منازل به آن ها کمک نماید.
در واقع اگر بخواهیم به طور تشریحی تر به ارائه کاربرد های لازم از دستگاه هواساز بپردازیم باید گف:

 • این دستگاه با انجام عملکرد های مناسب توسط اجزای موجود در آن، به تعدیل درجه دمای هوا کمک کرده.
 • هم چنین رطوبت نسبی و به اندازه ای را برای هر یک از افراد یا محصولات به وجود می آورد که برای هر یک از آن ها این میزان رطوبت لازم است و بیشتر از آن ممکن است ضرر هایی را متوجه هر یک سازد.

بهترین قیمت فروش دستگاه هواساز

بهترین قیمت فروش دستگاه هواسازشاید در بازار های مرکز دسترسی به بهترین قیمت یا مناسب ترین قیمت از دستگاه هواساز، اندکی مشکل به نظر برسد. چرا که این کار مستلزم وقت بسیار و گشتن در مراکز متعددی است و البته شرایط موجود در بازار هم این اجازه را به افراد نمی دهد که بخواهند دستگاهی با قیمت ارزان را پیدا کنند.
پس برای این که امر در حداقل میزان ممکن محقق شود، نمایندگی های فروش این مرکز تصمیم گرفته اند تا هواساز صنعتی را با بهترین قیمت به مشتریان عرضه داشته تا هم بتوانند فروش بیشتری را برای خود رقم بزنند و هم به کسب رضایت مشتریان منجر شوند.

مدیرمجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ماشما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.