سایت فروش چیلر سردخانه ای با کیفیت در کشور

چیلر سردخانه ای در سردخانه وظیفه ی خنک کردن سرد خانه و مواد موجود در سردخانه مانند مواد غذایی، میوه، سبزیجات، مواد دارویی، اجساد و هرچیزی را که در سردخانه موجود است، بر عهده دارد. فروش چیلر سردخانه ای نیاز به مهارت و کارشناسی دارد.

ابتدا باید ظرفیت سردخانه ی شما مورد ارزیابی قرار گیرد اگر چیلری با ظرفیت بیشتر از سردخانه خریداری کنید به دفعات زیاد خاموش و روشن می شود و اگر ظرفیت آن کم باشد هم مشکلاتی را برای شما بوجود خواهد آورد.

چیلر سردخانه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

چیلرهای سردخانه ای در سردخانه وظیفه ی خنک کردن سرد خانه و مواد موجود در سردخانه مانند مواد غذایی، میوه، سبزیجات، مواد دارویی، اجساد و هرچیزی را که در سردخانه موجود است، بر عهده دارد. چیلر سردخانه دارای دو بخش داخلی و بیرونی است که بخش داخلی آن فن کویل هایی است که بوسیله ی لوله بهم متصل شده اند و بخش خارجی آن کندانسینگ نام دارد.

توجه داشته باشید که چیلر سردخانه باید متناسب با ظرفیت سردخانه ساخته شده باشد. برای بهتر شدن عملکرد چیلر سردخانه ای بهتر است عایق کارهایی در سطح مناسب در  آن نصب شود تا اتلاف انرژی به حداقل برسد. همان طور که می دانید سردخانه ها دارای دو نوع زیر صفر و بالای صفر هستند، سرد خانه های زیر صفر دارای دمای منفی 6 تا منفی 40 در جه هستند در این سردخانه ها از روش سرد کردن سریع استفاده می شود. بهترین چیلر ها برای انواع زیر صفر، چیلرهای تراکمی هستند. سردخانه های دو مداره نیز وجود دارند که می توانند در هر دو حالت زیر صفر و بالای صفر نیز کار کنند.

چیلر سردخانه

فروش چیلر سردخانه ای

فروش چیلر سردخانه ای نیاز به مهارت و کارشناسی دارد. ابتدا باید ظرفیت سردخانه ی شما مورد ارزیابی قرار گیرد اگر چیلری با ظرفیت بیشتر از سردخانه خریداری کنید به دفعات زیاد خاموش و روشن می شود و اگر ظرفیت آن کم باشد هم مشکلاتی را برای شما بوجود خواهد آورد. فروش چیلر سردخانه ای با کیفیت در کشور ما نیز انجام می شود.

این چیلرهای سردخانه ای می توانند دارای برند بیترز که یک برند ایتالیایی است باشند و برندهای ایرانی چیلر سردخانه ای نیز موجود است که می توانید از آن ها هم خریداری کنید. کارایی، بازده، نحوه ی تعمیر و نگهداری و هم چنین میزان آسیب وارد کردن چیلر سردخانه ای به محیط اطراف از جمله موارد موثر در فروش چیلر سردخانه ای محسوب می شوند.

عوامل موثر در کیفیت چیلر

نحوه ی نصب چیلر هم در عملکرد آن بسیار موثر است و باید بدین منظور به متخصصان آن مراجعه شود. درصورتی که چیلر درست نصب نشود صدای زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد و عمر آن هم کاهش پیدا می کند. شرایط محیطی، قیمت چیلر، منبع انرژی مورد نیاز چیلر همگی در کیفیت چیلر موثر هستند. بهتر است یک چیلر با کیفیت بالا را خریداری کنید تا هزینه های تعمیرات آن کاهش پیدا کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.