ساخت پودر لباسشویی پرسیل 500گرمی از خاک کره ماه

منظور از پودر لباسشویی پرسیل 500گرمی طبق تعریف، صابونی به شکل پودر است که برای شستن لباس، ملحفه، حوله و به طور کلی پارچه استفاده می شود. می توان از آن در ماشین لباسشویی یا برای شستشوی دستی استفاده کرد.

پودر شوینده یکی از راه حل های شستشوی سنتی است که دو مزیت کلیدی دارد: مقرون به صرفه بودن و قدرت در برابر لکه های سنگین.

این مزایا، از جمله، منجر به محبوبیت دوباره پودر شوینده در سراسر جهان می شود، در حالی که مقرون به صرفه بودن آن، آن را به یک محصول بازاری مناسب برای کشورهای در حال توسعه تبدیل می کند.

پودر شوینده یک اصطلاح گسترده است که شامل انواع صابون هایی است که به صورت پودر تولید می شوند.

پودر

با این حال، معمولاً به عنوان مترادف برای مواد شوینده لباسشویی استفاده می شود. در حالی که اکثر فرمول ها هم برای شستشوی ماشینی و هم برای شستشوی دستی مناسب هستند، برخی از محصولات برای استفاده خاص هدف قرار می گیرند.

پودر شوینده معمولاً برای از بین بردن لکه ها از انواع مختلف پارچه استفاده می شود. این یک گزینه محبوب و مقرون به صرفه برای تمیز کردن پارچه ها است که در بسته های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست مانند جعبه های مقوایی موجود است.

پودر شوینده یک ترکیب سنتی برای شستن پارچه ها، نسخه ارتقا یافته صابون ساده است. در برابر لکه های سنگین قوی است، اغلب در جعبه های سازگار با محیط زیست بسته بندی می شود و نسبت به سایر محلول های شستشوی لباس مقرون به صرفه تر است.

یکی از آنها فرآیند مخلوط کن یا اختلاط خشک است. مواد داخل دستگاه مخلوط کن مخلوط می شوند و به آرامی روی تسمه نقاله ریخته می شوند که آنها را به مرحله بعدی یا بسته بندی می برد.

راه دیگر فرآیند انباشتگی است، مشابه آنچه در داخل یک غذاساز اتفاق می افتد. تیغه های تیز توده را خرد می کنند تا پودر ریز ایجاد شود که سپس با مواد مایع اسپری می شود.

حرارت مایعی چسبناک و ژل مانند تولید می کند که به راحتی در هنگام خشک شدن خرد می شود. شوینده ایجاد شده توسط این روش با ظاهر متمایز و گرانول مانند آن قابل تشخیص است.

روش دوغاب حاوی مواد حل شده در آب است. یک پمپ دوغاب را داخل یک برج خشک کن اسپری می دمد که در آن هوای گرم و خشک باعث کم آبی آن می شود و دانه هایی از مواد شوینده خشک ایجاد می کند.

این قابل اطمینان ترین فرآیند از این سه است، بنابراین به شدت توصیه می شود. در این مقاله همچنین عناصر کلیدی ساخت در کارخانه تولید پودر شوینده را خواهیم گفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.