خرید مینی چیلر مستقیم از کارخانه

مینی چیلر، یکی از تجهیزات تهویه مطبوع هوا است که با ابعاد متوسط و کوچکتر از چیلرهای صنعتی برای خنک سازی ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری به کار می رود. نصب و راه اندازی این تجهیزات بر روی سقف و بالکن امکان پذیر است. انتخاب یکی از تجهیزات تهویه مطبوع در ساختمان با توجه به توان تهویه ای و وسعت مکان انجام می گیرد همچنین خرید مینی چیلر با توجه به راندمان کاری بالا بسیار موثر در تهویه مطبوع می باشد.

خرید مینی چیلر

مینی چیلر چیست

مینی چیلر (mini chiller)، یک راهکار مهندسی شده برای ارائه یک سیستم تهویه مطبوع با ظرفیت خنک سازی معین برای نصب در ساختمان های تجاری، صنعتی و اداری محسوب می شود. استفاده از این تجهیزات با کاربردهای انعطاف پذیر، امکانات و قابلیت های ویژه را برای ساختمان ها فراهم می سازد. تمام قطعات و اجزایی که در این دستگاه ها به کار رفته اند، از متریال مرغوب ساخته شده اند؛ به طوری که ارائه یک محصول قابل اعتماد و با راندمان بالا را میسر نموده اند.

خرید مینی چیلر

انواع مینی چیلر

 1. آب خنک
 2. هوا خنک

تجهیزات مینی چیلر

 1. فن
 2. موتور
 3. کمپرسور
 4. پمپ ها
 5. فیلترها

کاربرد مینی چیلر

مجموعه تجهیزاتی که برای ساخت انواع مینی چیلر استفاده می شود، مورد تایید استانداردهای جهانی و استانداردهای زیست محیطی قرار گرفته اند. این تجهیزات در مدل های مختلف با ابعاد و ظرفیت تهویه متفاوت در بازار موجود هستند. مهمترین موارد کاربردی مینی چیلر، استفاده از آنها به عنوان واحد تهویه هوا می باشد.

خرید مینی چیلر

مزایای مینی چیلر به عنوان سیستم تهویه مطبوع

تجهیزات مینی چیلر خانگی و صنعتی نیز مانند انواع چیلر با کاربری آسان و با راندمان بالا قابل نصب در تمام ساختمان ها می باشند. یکی از مزایای این تجهیزات، نصب و راه اندازی آسان آنها در ساختمان است. امکان لوله کشی برای مینی چیلر، تامین آب و امکان کنترل از راه دور، همه در این دستگاه در نظر گرفته شده است. با توجه به طول، عرض و ارتفاع این تجهیزات کاربردی، می توان آنها را بر روی سقف ساختمان یا بالکن نصب نمود.

یکی دیگر از مزایایی که مینی چیلر برای ساختمان ها فراهم می‌آورد، امکان نصب آنها در فضا بدون نیاز به اتاقک مخصوص نگهداری می باشد. همچنین برای نصب این دستگاه نیاز به کابل کشی پیچیده برای تامین منبع برق نمی باشد. این تجهیزات برای محیط زیستی هیچ گونه آلودگی ایجاد نمی کنند. فشار آب داخل دستگاه در حد متعارف تنظیم می شود به همین دلیل از انبساط و انقباض ناگهانی آب در فصل های سرد و گرم سال، جلوگیری می کند.

خرید مینی چیلر

مشخصات فنی مینی چیلر

 • فن آکسیال دایرکت درایو
 • کمپرسور اسکرال
 • کویل با فین هیدروفیلیک طلایی یا آبی
 • مبدل حرارتی صفحه ای به عنوان اواپراتور
 • در صورت نیاز نصب کیت هیدرونیک

خرید مینی چیلر

خرید مینی چیلر

انواع تجهیزات مینی چیلر در ظرفیت تهویه و ابعاد مختلف و از برندهای گوناگون در بازار موجود هستند. این تجهیزات مجهز به سیستم های ابزار دقیق برای کنترل دما می باشند. اینکه ساختمان به چه نوع از تجهیزات مینی چیلر نیاز دارد، بسته به میزان تهویه محیط و توان عملکردی دستگاه تعیین می شود.

خرید مینی چیلر

خرید مینی چیلر با قیمت مناسب

جهت خرید مینی چیلر پیشنهاد می کنیم با کارشناسان آران انرژی در ارتباط باشید. پس از خرید این دستگاه ها از خدمات نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان از این فروشگاه برخوردار می شوید. قیمت مینی چیلر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و علاوه بر کاهش مصرف انرژی به صرفه جویی در مصرف آب نیز کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.