استفاده از ایزوگام قارتال بام در ساخت پل طبیعت تهران

می توان از ایزوگام قارتال بام در کاربردهای عایق رطوبتی جدید و اصلاحی بر روی بسترهای بتنی یا بلوک بنایی استفاده شود. کاربرد را می توان در هوای سردتر زمانی که نمی توان از محصولات مبتنی بر آب استفاده کرد، انجام داد.

سیستم ضد آب یک غشای ضد آب انعطاف پذیر، همه کاره، قابل اعتماد و از نوع رول است. این از یک لایه ضخامت اسمی 56 میل از غشای ضد آب پلیمری بر روی یک فیلم حامل پلی اتیلن متقاطع با ضخامت 4 میل تشکیل شده است.

اطلاعات در مورد مجوز یا گواهی در عایق رطوبتی. از منوی سمت راست برای پیدا کردن آنچه نیاز دارید استفاده کنید.

قبل از انجام هرگونه کار ساختمان مسکونی در NSW، از جمله عایق رطوبتی، با ارزش بیش از 5000 دلار (شامل GST) در نیروی کار و مصالح، باید مجوز داشته باشید.

ایزوگام

عایق رطوبتی هر گونه عملیات حفاظتی خانه برای جلوگیری از ورود آب یا رطوبت به داخل آن است.

همچنین درمان محافظتی مناطق مرطوب خانه (مانند دوش) برای جلوگیری از فرار ناخواسته آب از آن مناطق است.

درمان محافظتی مورد استفاده غشاهای جامد یا غشاهایی است که با قلم مو، غلتک یا هر روش دیگری اعمال می شود.

عایق کاری یک تجارت است.

بسته به اینکه می خواهید برای طرف دیگری قرارداد ببندید یا بر کار نظارت داشته باشید، انواع مختلفی از مجوزها در نیوساوت ولز وجود دارد.

مجوز پیمانکاری به شما امکان می دهد برای انجام کار قرارداد ببندید و تبلیغ کنید. شما فقط می توانید انواع کارهایی که در کارت مجوز خود توضیح داده شده است را انجام دهید. مجوزهای پیمانکاری را می توان برای افراد و شرکت ها و شراکت ها صادر کرد.

از 1 جولای 2020، می توانید برای مجوز پیمانکاری 1، 3 یا 5 ساله درخواست دهید.

گواهی سرپرست واجد شرایط به شما این امکان را می دهد که بر کارهایی که در گواهینامه خود توضیح داده شده است نظارت و انجام دهید. گواهی سرپرست واجد شرایط فقط برای افراد صادر می شود. گواهی سرپرست واجد شرایط به شما اجازه نمی دهد برای کار قرارداد ببندید.

از 1 ژوئیه 2020، می توانید برای صدور گواهینامه سرپرست واجد شرایط برای 1، 3 یا 5 سال درخواست دهید.

پروانه پیمانکاری تایید شده برای افرادی صادر می شود که برای مجوز پیمانکاری اقدام می کنند و همچنین دارای صلاحیت و تجربه لازم برای ناظر واجد شرایط هستند. کارت‌های مجوز پیمانکاری تأیید شده دارای «مجوز پیمانکار (Q)» است که نشان می‌دهد که معادل گواهی ناظر واجد شرایط هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.